online 360 - nejlepší cesta propagace

Strategie

Vždy na míru a vždy tak, aby to dávalo smysl. Věříme, že strategie  je výchozím bodem pro úspěšné kampaně. U každého klienta zkoumáme, trh, jeho potenciál, konkurenci a další aspekty, na základě kterých zvažujeme použití různých nástrojů pro efektivní oslovování klientů.

Máme zkušenosti z vlastních ecommerce projektů, vše zkoušíme nejdříve na sobě a sbíráme tak cenné zkušenosti. Milujeme komplexnost a tak jsme schopní nabídnout pomocnou ruku i v dalších oblastech jako je legilslativa, účetnictví, skladování, logistika, ověření dodavatelé a další nezbytné součásti každého online podnikání.

 

Tvorba webu

Webové stránky považujeme za středobod online prodeje – jsou výkladní skříní Vašeho podnikání a souhrnnou informací pro zákazníky. Náš team navrhuje web vždy přesně na míru potřebám Vašich zákazníků tak, aby komunikoval srozumitelně tu správnou myšlenku. 

 

Klademe velký důraz na uživatelskou zkušenost a neúnavně pracujeme na tom, abychom zajistili, že si váš web přitáhne a udrží co nejvíce uživatelů. Pomocí jasných výzev k akci, rychlých funkcí a dechberoucích vizuálních návrhů pomáháme zvýšit návštěvnost vašeho webu, konverze a v konečném důsledku i tržby vaší firmy.

PPC reklama

Rozšiřujeme organickou návštěvnost pomocí komplexního přístupu k proklikové reklamě. Náš tým certifikovaných odborníků je tu, aby vám pomohl zvýšit návratnost investic.

E-mail marketing

E-mailový marketing je jedním z kanálů s nejvyšší konverzí za nejmenší cenu. Oslovujte své stávající zákazníky, sbírejte nové kontakty, vytvářejte VIP kluby a objevte tak kouzlo emailingu.

Nastavujeme segmentované kampaně a automatizace, které Vám pomáhají v pravidelné a efektivní komunikaci se zákazníkem. 

Kreativa

Skvělý design je v konečném důsledku vizuální řešení problémů a vytváření zážitků, které jsou pro vaše zákazníky v danou chvíli důležité.

Věnujeme čas tomu, abychom pochopili, kde jsou vhodná komunikační místa a vytváříme designovou strategii, která poskytne klientovi řešení. Konstantně pracujeme na tom, abychom vaši značku posunuli ještě dále do centra pozornosti.

Náš kreativní tým má několikaleté zkušenosti s vytvářením působivých designových projektů, které komunikují osobnost značky a poskytují smyslné zážitky. Ať už navrhujeme jednoduché logo, prodejní místo, interaktivní kampaň nebo zavádíme zcela novou firemní identitu s doprovodnými pokyny pro značku, zajistíme, aby vše, co vyrobíme, bylo jednoduché, jedinečné a mělo za sebou zdravý strategický koncept. Ať už v oblasti B2B nebo B2C, pomáháme značkám se prosadit a zároveň vytváříme podmanivý dobře viditelný design.

Vdechneme vaší značce nový život a přimějeme lidi, aby o vaší firmě mluvili z těch správných důvodů.

Napište nám

nebo zavolejte

Váš business si nastudujeme a vymyslíme řešení, které Vám zvýší prodej.